Hands on Strings

Na svém novém CD "FREE RIDE" prezentuje duo Hands on Strings dechberoucí směsici World music, koncertního repertoáru a jazzu a přináší nespoutanou radost ze hry a obrovskou fantazii. Již mnoho let otvírají tito dva němečtí hudebníci kytarovou hudbu novým směrům, hrají s intenzitou kapely a témbrem orchestru.

Tím se jim daří přestat vnímat jakékoliv hranice, ať už stylistické či nástrojové a mají dar vykouzlit hudbu, která je vnímána všemi smysly.

Jejich CD "OFFROAD", vydané v roce 2005, bylo velmi vřele přijato publikem a kritikou a okamžitě je zařadilo na jedno z čelních míst mezinárodní kytarové scény. Následovala pozvání na festivaly v USA a do mnoha evropských měst, od Říma až po Hamburk.

Thomas Fellow a Stephan Bormann jsou považováni za jedny z nejvýznamnějších osobností současné kytarové scény – Stephan mimo jiné díky svým publikacím a úspěšným hudebním projektům a spolupráci s mnoha umělci (Cristin Claas, Nils Landgren) a Thomas coby "percussive one-man band" dua Friend ´n Fellow a vůdčí osobnost European Guitar Quartet.

Tak tedy – připoutejte se, zavřete oči a potěšte svá srdce tímto nevšedním hudebním zážitkem.